Каталог

Тева 1.6 МП ліжко с 2-ма підйомниками

Цена 33414 грн.

Ортопедичне двоспальне ліжко ТЕВА 1.6 МП з м'яким узголів'ям, металевими ніжками, просторим ящиком для білизни і регулюванням кута нахилу «спинки» матраца.
Всередині ліжка знаходяться 2 види механізмів: перший механізм дозволяє встановлювати «спинку» матраца під різним кутом нахилу, а другий – відповідає за підйом всього матраца, забезпечуючи таким чином доступ до великого ящика для зберігання постільної білизни і речей.
Спосіб регулювання кута нахилу «спинки» матраца може бути електричним або механічним – на ваш вибір:
При використанні механічного підйомника «спинка» піднімається вручну: на ній знаходиться тканинна петля, за яку потрібно тягнути узголів'я на себе. Завдяки конструкції «трищітка» можна зафіксувати верх матраца в будь-якому з 11-ти положень до кута 45º. Електричний підйомник – це більш комфортне рішення, що дозволяє змінювати кут нахилу «спинки» матраца, не встаючи з ліжка. «Спинка» матраца плавно піднімається при натисканні кнопки електричного пульта управління до 45º. Компактний пульт кріпиться збоку до матраца. Цей механізм оцінять ті, хто любить працювати напівсидячи-напівлежачи. Особливо він незамінний для тих, хто змушений проводити багато часу в ліжку за станом здоров'я. Підйомний механізм матраца дозволяє без зусиль піднімати і опускати матрац, а також спокійно складати та діставати речі з ящика для білизни, не притримуючи матрац. Механізм оснащений потужними газовими підйомниками, які гарантують підтримку матраца і його фіксацію в крайньому положенні під кутом 35º.
В ящик для білизни вбудовані аератори – невеликі отвори для циркуляції повітря, завдяки чому ваші речі будуть «дихати».
Габарити (Д х Ш х В), см
211 x 167 x 105
Спальне місце (Д х Ш), см
205 x 160
КУПИТЬ МЕБЕЛЬ М'яке ліжко

Адміністрація салонів: (061)224-23-67

Сервісна служба, рекламаційний відділ: (061) 224-23-67

З питань роботи сайта пишіть: webmaster@arman-mebel.biz.ua