Каталог

Матрац Nero II 1800x1900

Цена 29248 грн.


Виробник :Фабрика EMM (Україна)
Вид матраца :Незалежні пружини Pocket Spring | Багатозонний
Тип матраца : Двосторонній
Висота матраца : 24 см
Матеріали : Пінополіуретан
Жорсткість першої сторони : Помірно жорстка
Жорсткість другої сторони : Помірно жорстка
Навантаження на спальне місце :до 180 кг
Тканина чохла : Стрейч із клімаволокном
1. Чохол із Cotton-стрейч + Adaptive ®
Просочення тканини динамічно реагує на зміни температури та зберігає спальне місце прохолодним та сухим усю ніч. Для досягнення такого ефекту тканина обробляється за допомогою термочутливого полімеру, який забезпечує динамічний відгук: чим тепліше він стає, тим більше вологи випаровується з поверхні тканини. Таким чином, додаткове випаровування зменшує вологість, сприяє охолодному ефекту і дозволяє покращити якість сну за рахунок комфортного клімату. При цьому тканина з волокнами Organic Cotton - органічно обробленої бавовни - посилює і найбільш вигідно виявляє ефект просочення.
2. Піна із гранулами термогеля Granolo ®
Гранули в піні забезпечують одразу кілька ефектів. По-перше, вони створюють умовну «сітку жорсткості» всередині м'якої піни, збільшуючи її еластичність, підвищуючи стійкість до деформації та прискорюючи відновлення форми після експлуатації матраца. По-друге, гранули гелю не перешкоджають проходженню повітря крізь піну, зберігаючи при цьому терморегуляційні властивості гелю. Гранули гелю не тільки охолоджують, а й підтримують комфортний температурний режим.
3. 5-зонне комбіноване ядро ​​з пружинними вставками ®
Унікальна п'ятизонна система підтримки 5 точок забезпечує анатомічно правильне положення тіла уві сні, надаючи необхідну ортопедичну підтримку хребту. Поєднання найкращих властивостей пінного блоку та пружинних вставок дозволяє досягти оптимального ортопедичного ефекту. Чутливі пружинні вставки з незалежних пружин у ділянці плечового пояса та колін розраховані на миттєву адаптацію у максимально рухливих зонах тіла, а еластичні зони з піни ідеально підтримують таз, голову та стопи, не порушуючи кровообіг.
КУПИТЬ незалежні пружини

Адміністрація салонів: (061)224-23-67

Сервісна служба, рекламаційний відділ: (061) 224-23-67

З питань роботи сайта пишіть: webmaster@arman-mebel.biz.ua